Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Yıl sonuna kadar 15 Türk filmi geliyor PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Salı, 25 Eylül 2007
3815 kişi okudu

Türk Sineması meraklıları bu sezon filme doyacak. 15 yeni Türk filmi yıl sonuna kadar vizyona girecek. Korkudan maceraya, dramdan komediye işte en yeniler:

Sample ImageCUMHURBAŞKANI ÖTEKİ TÜRKİYE'DE: Yapımcılığını Cemil Çetin'in üstlendiği ve Zeki Alasya'nın yönettiği filmde, Zeki Alasya, Derya Baykal ve Ali Uyandıran rol alıyor. Yapım 21 Eylül'de vizyonda.

YAŞAMIN KIYISINDA Fatih Akın'ın Cannes Film Festivali'nde 'En iyi Senaryo' ödülü alan filmi 'Yaşamın Kıyısında', 26 Ekim’de vizyonda. Filmde Nurgül Yeşilçay, Tuncel Kurtiz ve Yelda Reynauld rol alıyor.

AVRUPALI Senaryosunu İrfan Tözüm’ün yazdığı ve yönettiği 'Avrupalı', 12 Ekim'de vizyonda. Fimin başrollerinde Cem Davran ve Yasemin Kozanoğlu var.

 JANJAN Film, 12 Ekim’de vizyona girecek. Berk Hakman, Selen Seyven, Çetin Öner başrolde.

 SIFIR DEDİĞİMDE Filmin baş rollerinde Oktay Kaynarca, Hazım Körmükçü, Semih Sergen yer alıyor. Film 2 Kasım'da vizyonda.

 RIZA Tayfun Pirselimoğlu imzasını taşıyan 'Rıza' 26 Ekim’de izleyiciyle buluşacak. Rıza Akın, Melissa Ahmedi ve Emin Baş başrolde.

ANKA KUŞU Türkiye'nin ilk bilim kurgu filmi olan filmin yönetmeni Mesut Uçakan. Filmde, Yalçın Dümer, Kaan Girgin rol alıyor.

YUMURTA Film, 9 Kasım'da vizyonda. Baş rollerini Nejat İşler ve Saadet Işıl var.

 SEMUM Ayça İnci ve Burak Hakkı’nın oynadığı 'Semum', 28 Aralık'ta vizyonda.

SAKLI YÜZLER Cemal Şan’ın yazıp yönettiği film, 23 Kasım'da vizyona girecek.

 ZEYNEP’İN SEKİZ GÜNÜ 30 Kasım'da vizyona girecek filmin başrolünde Sevinç Fadik Atasoy var.

Şener Şen geri döndü Ömer Vargı'nın yönettiği 'Kabadayı' Aralık ayında vizyonda. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin baş rollerini Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu paylaşıyor

Bir Çağan Irmak filmi Film, 5 Ekim'de vizyonda. Senaryosunu da Çağan Irmak'ın yazdığı film, son dönem Türk gençliğinin bir potresini ortaya koyuyor. Deniz Uğur, Melisa Sözen başrolde.

Selma Köksal'ın yönettiği Fikret Bey, Kasım’da seyirci ile buluşacak. Erol Keskin, Fuat Onan, Gökçe Algan, Metin Arslan, Deniz Sevinç'in oynadığı filmde, yaşamı sona ermekte olan Fikret Bey'in hayatına ilişkin detaylar anlatılıyor.

(Bugün)


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı