Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Teröre 13 Şehit Daha PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Pazar, 07 Ekim 2007
4150 kişi okudu

Acı haber bu kez Şırnak'tan. Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğe yapılan saldırıda 13 askerin şehit edildiği duyuruldu. Açıklama haberin devamında...

TARIH   : 07 Ekim 2007

NO        : BA- 22 / 07


1.    Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğimize, 07 EKİM 2007 tarihinde terör örgütü tarafından yapılan saldırıda, 13 Silahlı Kuvvetler mensubu şehit edilmiştir.

2.    Terör örgütü mensupları, yurt içerisinde operasyon birliklerimizle, yurt dışına kaçış noktalarında ise ateş destek vasıtalarıyla takip edilmektedir.

3.    Terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlerde ortaya çıkan bu tablo, mücadele azmimizi ve kararlılığımızı daha da artırmıştır.

      Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı