Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bayramda yola çıkacaklara uyarı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Çarşamba, 10 Ekim 2007
3707 kişi okudu

Bayramda yola çıkacaklara uyarıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Ramazan Bayramı nedeniyle yoğunlaşacak trafiğe yorgun ve uykusuz çıkılmaması gerektiğini vurguladı.

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın yaptığı açıklamada, geçen yıl, 4 günlük bayram tatili boyunca meydana gelen kazalarda 97 kişinin hayatını kaybettiğini, 212 kişinin de yaralandığını hatırlattı. Tüm uyarılara karşın kazaların hız kesmediğini vurgulayan Apaydın, yola yorgun çıkılmasının önemli tehlikelere yol açabileceğine dikkati çekti.

Taşımacılığın yüzde 95'inin karayolu ile yapıldığı kaydedilen açıklamasında Apaydın, "Tüten her bacada ve kurulan her yeni yuvada taşıdığımız malzemeler var. Sürekli şoför esnafı suçlanır. Yetersiz altyapıya bakmak hiç kimsenin aklına gelmez. Bu nedenle, araç kullanırken çok dikkatli olun. Yorgun ve uykusuz araç kullanmayın" uyarısında bulundu.


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Çarşamba, 10 Ekim 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı