Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bozüyük'ten Teröre Lanet PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Çarşamba, 24 Ekim 2007
4782 kişi okudu

 

"Mehmetçiğe Destek,Teröre Lanet" Mitingine binlerce Bozüyük'lü katıldı. Bozüyük Kaymakamlığı, Bozüyük Belediyesi, Siyasi Partiler ve Sivil Toplum Örgütlerinin düzenlediği miting Salı günü olması nedeni ile binlerce vatandaş katılım gösterdi.

Atatürk Meydanında saat 12.00'de başlayan mitingde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Güneydoğu'da Gazi olan Vedat Poyraz ve Şehit Babası Bir vatandaşımız tarafından konuşmalar yapıldı.

"Şehitler Ölmez,Vatan Bölünmez","Hepimiz Askeriz,Hainlere Yeteriz", "Bozüyük Ovası,Şehitler Yuvası" gibi sloganların atıldığı meydanda Teröristbaşı Apo ve onların yandaşı Talabani'nin temsili kuklaları yakıldı.

Öğrencilerinde Dev Türk Bayrağı ile alana gelmesi ile daha da kalabalık olan meydan tarihi günlerinden birisini yaşadı.Miting alanından ayrılan kalabalık grup Ana Cadde üzerinden Emniyet Müdürlüğü istikametine yürüyüşe geçti.Binlerce insanın ellerinde Türk Bayrakları ile Sel gibi aktığı Ana Cadde yaklaşık bir saat trafiğe kapandı.Batı istikametinde geri dönen kortej yine Atatürk Meydanında dağıldı.Haberin yayına hazırlandığı sırada Bozüyüklüler araçları ile şehir merkezinde Bayraklarla tur atarak Mehmetçiğe destek gösterilerini sürdürdüler.

Bozüyük'ün en büyük Toplumsal Hareketi olan Mehmetçiğe Destek Mitingi hiçbir olay yaşanmadan sona erdi.

Haber kaynak: bozuyuk11.com


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı