Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Mustafakemalpaşa'da Güvercin Şöleni PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 5
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Salı, 30 Ekim 2007
5459 kişi okudu

Sample ImageBursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi binlerce güvercine ve güvercin severe ev sahipliği yaptı. Aralarında Bozüyük'lülerin de bulunduğu 5 bin güvercinci katıldı. Binlerce güvercin arasından seçilen değişik cinslere ait 650 adet birbirinden güzel güvercin yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Jüri heyeti 58 kategoride yarışan güvercinleri seçmekte adeta zorlandı.

Yarışmada 1., 2. ve 3'cülüğü hak eden güvercin sahiplerine Kaymakam Adem Özsaçan ve Belediye Başkanı Hayri Öztetikler çeşitli armağanlar verdi. Kaymakam Saçan güvercin meraklılarına yaptığı konuşmasında, "Mustafakemalpaşa'yı güvercin borsası haline getirdiniz. İlçemizin tanıtımına katkıda bulundunuz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Öztetikler ise konuşmasında, "Güvercin bilindiği üzere kanatlı hayvanların en güzeli ve barışın da sembolüdür. Gelecek yıllarda bu faaliyeti daha da zenginleştireceğiz" dedi.

Türkiye Güvercin Güzellik Yarışması'na ülkenin dört bir yanından katılan binlerce güvercin meraklısına gün boyu çeşitli ikramlarda bulunuldu.


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Salı, 30 Ekim 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı