Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

BAŞKAN SÜLEYMAN KAVASOĞLU KONUŞTU PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar M.S.AKGÜN   
Perşembe, 29 Kasım 2007
4388 kişi okudu

Sosyal tesislerdeki kulüp binasında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Süleyman Kavasoğlu şunları söyledi.

Sezona Sait hoca’nın raporu doğrultusunda 18 futbolcuyla anlaşarak başladıklarını, Sait hoca nın istediği sadece 1 futbolcuyla anlaşamadıklarını, ilk 6 hafta sonu itibariyle kendi isteğiyle takımı bırakıp gittiğini, giderken de kulüpten bir alacağı olmadığı gibi, kulübümüzün kendisinden mali açıdan alacakları olduğunu söyledi. Daha sonra Sait hoca’nın gitmesiyle Alptuğ Urgancı ile anlaştıklarını, ilerleyen haftalarda takımımıza bu dokunun tutmadığını ve kendisiyle medeni bir şekilde karşılıklı anlaşarak söleşmesini fesh ettiklerini söyledi. Alptuğ Urgancı’nın gönderilmesinden sonra başarılı olacağına inandığımız İsmail Ertekin’le yola devam etme kararı aldık dedi. İsmail Hoca’nın tecrübesi, bilgisi ve disiplinli takım çalıştırmasıyla ilerleyen haftalarda ve ikinci devre alacakları sonuçlarla bunu herkesin göreceğini ve buna inandıklarını söyledi. Son 8 haftada alınan başarısız sonuçların kendilerini çok üzdüğünü, Karagümrük maçının gecesi sabaha kadar gözüne uyku girmediğini belirten Kavasoğlu takımı sabah 5’te tesislerde karşıladığını ve futbolculara o gün gerekli uyarıları yaptıklarını söyledi.  Son alınan Karagümrük maçındaki mağlubiyet sonrası devre arası çalışmalarına şimdiden başladıklarını söyleyen Başkan Kavasoğlu, sezon başında anlaştığımız bazı futbolcular arasında doku uyuşmazlığı olan bize faydalı olamayan futbolcular olduğunu gördüklerini, ihtiyaçları doğrultusunda bazı mevkiilere yeni takviyeler yapacaklarını bunlarla ilgili de devre arası çalışmalarına başladıklarını belirtti. 

İnegöl maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kavasoğlu, orda oynadığımız maçta İnegöl yönetimi ve seyircisinden beklemedikleri bir tutum ve davranış gördüklerini, yönetim olarak kendilerine iyi davranılmadığı gibi taraftarımızın da taşlandığını herkes görmüştür dedi. Bu tutumun nedenini anlayamadıklarını sırf  Eskişehir- İnegöl maçında Bozüyüklüler Eskişehirspor’u destekledi diye böyle bir şeyle karşılaşmalarını hak etmediklerini belirtti. Bozüyük halkının uzun yıllardır Eskişehirspor’u desteklediğini bu iki takımın karşılaşmasında Eskişehir tutmuş olmalarının da gayet normal bir şey olduğunu, buna karşılık bize yapılan davranışı kabul etmediklerini söyledi. Ama kendilerinin bu maçta onları centilmence karşılayacaklarını, ilçe güvenlik kurulunda da gerekli önlemlerin alınması için toplantı yapıldığını, taraftarımızında en ufak bir şey de külübümüzün ceza alacağını unutmayarak ve kulübe zarar verecek davranışlardan sakınarak, bu sezon İnegöl’e bir maça daha gideceklerini hatırlayarak kulübümümüze zarar verecek tutum ve davranışlardan kaçınmaları gerektiğini, en ufak olayda federasyondan ağır para cezalarını geldiğini söyledi.

Kulübün mali açıdan bir çok 2.lig kulübüne göre iyi durumda olduğunu, Belediye Başkanımızın desteklerini her zaman gördüklerini ancak Bozüyükspor’un sağlam bir yapıya kavuşması için sabit gelirlere ve iyi bir kulüp yapısına kavuşması için çalıştıklarını belirterek yapılmakta olan yeni binamızın 1.katını lokal olarak kiralayarak Bozüyükspor’a sabit bir gelir sağlamayı amaçladıklarını, diğer katlarında Belediye Başkanımızla yapacağımız plan çerçevesinde Bozüyükspor için en verimli şekilde kullanmak istediklerini söyledi.

Daha sonra Basın Sözcüsü ve Genel Kaptan Yalın Zeybek açıklamalarda bulundu. Son haftalarda alınan kötü sonuçların kimsenin umudunu kırmaması gerektiğini bu takıma inandıklarını ilerleyen haftalarda başarılı sonuçlar alacaklarını söyledi. Mesailerinin çoğunu Bozüyükspor için harcadıklarını belirten Yalın Zeybek, Başkanımız Süleyman Kavasoğlu’nun yöneticilik tecrübelerinden faydalanarak kendisiyle beraber Belediye Başkanımızın destekleriyle Bozüyükspor’u daha iyi yerlere gelmesi ve sağlam bir yapıya kavuşması için çalıştıklarını,  taraftarların kendilerini desteklemeye devam etmelerini istedi. Bozüyükspor’un geleceğinin alt yapıda olduğunu ve altyapıya önem verdiklerini, alt yapıda hocasından malzemecisine kadar 6 kişilik kadroyla çalıştıklarını bunun da bizim altyapıya verdiğimiz önemi göstermektedir dedi.

'
Cuma, 20 Aralık 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı