Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Yurt, burs ve kredi sonuçları açıklandı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 4
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Pazartesi, 10 Aralık 2007
5119 kişi okudu
yurtkur.jpg

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürlüğü, üniversite öğrencilerinin öğrenim, burs ve katkı kredisi başvuru sonuçlarını açıkladı.

YURTKUR'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, kurumdan burs veya öğrenim kredisi almak için müracaatta bulunan öğrencilerin tamamına burs ya da öğrenim kredisi, isteyen her öğrenciye de katkı kredisi verildi.

Kurumdan 2007-2008 öğretim yılında burs, öğrenim ve katkı kredisi almak için müracaatta bulunan öğrenciler, “www.kyk.gov.tr” internet adresinden burs, öğrenim ve katkı kredisi değerlendirme sonuçlarını Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarını girerek öğrenebilecekler.

Burs, öğrenim ve katkı kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin burs ve kredi taahhüt senetleri öğretim kurumlarına gönderilecek. Öğrenciler senetlerini öğretim kurumlarından teslim alarak, noterde tanzim ve tasdik ettirdikten sonra 28 Aralık 2007 tarihi mesai saati bitimine kadar YURTKUR'un bölge veya yurt müdürlüklerine teslim edecek. Bölge ve yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise “Cemal Gürsel Caddesi No: 61 06590 Cebeci/Ankara” adresindeki Kredi Dairesi Başkanlığı'na posta ile gönderilecek veya elden teslim edilecek.

Senetlerini belirtilen tarihte Kuruma teslim eden öğrencilerin burs veya öğrenim kredisi ödemeleri 9 Ocak 2008 tarihinde Ziraat Bankası'nın ilgili şubelerinden yapılacak.


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı