Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

KAPI NUMARASI DEĞİŞENLERİN DİKKATİNE! PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Cuma, 14 Aralık 2007
3929 kişi okudu
kapi_numarasi_degisen.jpg

Resmi işlemlerde sorun yaşamamaları için kapı numarasında değişiklik olan vatandaşların nüfus müdürlüğünde adreslerini kontrol etmeleri ve ikametgâhlarını yenilemeleri gerekiyor. Bozüyük Belediyesi tarafından kapı numaralarını gösteren eski tabelaların yerine günümüz şehircilik sistemine uygun yeni tabelalar yerleştirildi.

Cadde, sokak, meydan ve bulvarları yenileme çalışması çerçevesinde Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı numarataj birimi tarafından dış kapı numaralarını gösteren 14500 adet tabela değiştirildi. Yeni adres tabelalarında kapı numarasının dışında eski tabelalardan farklı olarak binanın bulunduğu sokak veya caddenin de belirtilmesi vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak. Yetkililer, geçen yıllar ile birlikte yıpranan eski tabelaların özellikle adres bulma konusunda vatandaşlara ve kamu çalışanlarına zorluk çıkartmasını göz önünde bulundurarak tabelaları yenilediklerini belirttiler. Diğer yandan kapı numara tabelalarının ardından sokak ve cadde tabelalarının da yenileneceği bildirildi.

Kaynak bozuyuk.bel.tr


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı