Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Minibüs Şoförü Yakalandı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Pazartesi, 07 Ocak 2008
3848 kişi okudu
minibus-soforu.jpg

Yılbaşı Sabahı Kullandığı Minibüsle Çarptığı Takside Üniversite Öğrencisi Tuğçe Sakarya'nın (19) Ölümüne, Yol Açtıktan Sonra Kaçan Mehmet Karaağaç, 57 Saat Sonra Yakalandı.

Karaağaç, avukatı ile teslim olmak için Üsküdar Adliyesi’ne giderken polislerce yakalandı. Üsküdar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne götürülen Karaağaç, kazadan sonra paniğe kapılıp Bilecik’e kaçtığını, alkollü olmadığını söyledi. Karaağaç "Yılbaşı gecesi geç saate kadar ablamla, bir yıl önce kazada ölen kız kardeşimin mevlitini konuştuk. Ablamı Üsküdar’daki evine bıraktım, Bostancı’daki evime dönüyordum. Bir araç arkamdan sıkıştırınca önümdeki taksiye çarptım. Kazadan sonra şoka girip kaçtım. Memleketim Bilecik’e gittim. Üç gündür gözüme uyku girmedi" dedi. Polisler tarafından sağlık kontrolüne götürülen Mehmet Karaağaç basın mensuplarından yüzünü gizlemeye çalıştı, soruları da yanıtlamadı. Mehmet Karaağaç’ın uzun yıllar çalışıp emekli olduğu ve kazaya karışan minibüsün ait olduğu Yarkim Şirketi’nin bir yetkilisi, "Arada şirkete gidip gelirdi. Aracı bize sormadan almış. Binde bir alkol alan biriydi. Bugüne kadar hiç kazası yoktu" dedi.


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı