Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Uyanıklara Bak!!!!! PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar M.S.AKGÜN   
Pazartesi, 24 Mart 2008
3833 kişi okudu
banner_default1.jpg 

Bilecik'te medeni yağları akaryakıt olarak sattıkları iddia edilen  2 kişi yakalandı.

Alınan biligiye göre Bilecik Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Küçük Sanayi Sitesinde  faaliyet gösteren bir  iş yerinden motorin yerine kullanılabilen  medeni yağın  akaryakıt olarak satıldığı ihbarını aldı.

İş yerini takibe alan ekipler bir tır, bir kamyon ve bir minibüsün  deposuna motorin yerine medeni yağ doldurulduğu belirlendi.

Polisler iş yerinde yaptıkları arama ve kontrollerde 18'er litrelik 368 ader 10 numara medeni yağ,depolara doldurmak içinde hazırlanmış hortumlu düzeneği  ele geçirdi.

İş yerinin sorumluları E.Y ve N.Y'nin ''Akaryakıt Kanununa Muhalefet'' suçundan göz altına alındığı ve olayla ilgili soruşturmaların sürdürüldüğü bildirildi.


Cuma, 20 Aralık 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Pazartesi, 24 Mart 2008 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı