Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bozüyük Devlet Hastanesi Yeni Diyaliz Ünitesi İle Özel Hastaneleri Aratmıyor PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Pazartesi, 20 Ekim 2008
3736 kişi okudu
bozuyuk-devlet-hastanesi-yeni-diyaliz-unitesi-ile_o.jpg

Bozüyük Devlet Hastanesi, Hizmete Giren Modern Diyaliz Ünitesiyle Özel Hastane Konforuna Ulaştı. Son Sistem Tıbbi Gereçlerle Yenilenen Diyaliz Ünitesi, Vatandaşları Memnun Ediyor. Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Diyaliz Ünitesinin Hasta Yakınlarını Ağırlayan Nezih Misafir Salonu, Hastalar İçin Bayan ve Erkek Soyunma Odaları, Özürlü Olan Hastalar İçin Tasarlanmış Tuvalet ve Lavaboları, Her Hastaya Tedavi Esnasında Kullanabilecekleri Kulaklıklı Lcd Ekran Televizyona Sahip Olduğunu Söyledi. Bozüyük'te Çok Modern, Temiz ve Güvenli Bir Ortamda Hastalara Hizmet Verildiğini Belirten Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.dr.serkan Kadir Keskin, "Amacımız Hiçbir Hastamızın Sağlık Sorunları İçin Eskişehir'e veya Diğer İllere Gitmesine Gerek Kalmadan Tüm Tedavilerinin Hastanemizde Yapılmasını Sağlamaktı. Bunu da Hemen Hemen Başardık. Diyalize Gereksinim Duyan Hastalarımızın Bundan Böyle Eskişehir'e Gitmesine Gerek Kalmayacak. Modern Diyaliz Ünitemizde Tedavilerini Yaptırabilecekler. Diyaliz Ünitemizi En İyi Özel Hastanelerdeki Donanımla Eş Değerde Kurduk. Ünitemizde Tüm Sağlık Sorunlarına Anında Müdahale Edilebilecek Acil Servis Bölümümüz Var. Ayrıca Son Sistem Klimalarla ve Lcd Televizyonlarla Hastalarımızın Rahatı ve Konforundan Ödün Vermedik. Hastalarımız ve Personelimiz Son Derece Temiz ve Modern Bir Ortamda Bulunmaktadır. Bu Bizim İçin En Büyük Gurur Kaynağı Olmuştur" Şeklinde Konuştu.

Bozüyük Devlet Hastanesi, hizmete giren modern diyaliz ünitesiyle özel hastane konforuna ulaştı. Son sistem tıbbi gereçlerle yenilenen diyaliz ünitesi, vatandaşları memnun ediyor. Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, diyaliz ünitesinin hasta yakınlarını ağırlayan nezih misafir salonu, hastalar için bayan ve erkek soyunma odaları, özürlü olan hastalar için tasarlanmış tuvalet ve lavaboları, her hastaya tedavi esnasında kullanabilecekleri kulaklıklı LCD ekran televizyona sahip olduğunu söyledi. Bozüyük'te çok modern, temiz ve güvenli bir ortamda hastalara hizmet verildiğini belirten Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Serkan Kadir Keskin, "Amacımız hiçbir hastamızın sağlık sorunları için Eskişehir'e veya diğer illere gitmesine gerek kalmadan tüm tedavilerinin hastanemizde yapılmasını sağlamaktı. Bunu da hemen hemen başardık. Diyalize gereksinim duyan hastalarımızın bundan böyle Eskişehir'e gitmesine gerek kalmayacak. Modern diyaliz ünitemizde tedavilerini yaptırabilecekler. Diyaliz Ünitemizi en iyi özel hastanelerdeki donanımla eş değerde kurduk. Ünitemizde tüm sağlık sorunlarına anında müdahale edilebilecek acil servis bölümümüz var. Ayrıca son sistem klimalarla ve LCD televizyonlarla hastalarımızın rahatı ve konforundan ödün vermedik. Hastalarımız ve personelimiz son derece temiz ve modern bir ortamda bulunmaktadır. Bu bizim için en büyük gurur kaynağı olmuştur" şeklinde konuştu.

Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Veysel Cihan da, hastanenin diğer üniteleri hakkında bilgi verdi. Hastanede 10 yeni özel oda oluşturulduğunu, 20 yeni odanın da hazırlanma aşamasında olduğunu anlatan Dr. Cihan; "Bu odalar son derece modern odalardır. Hasta yataklarımız özel hastanelerdeki gibi kumandalı, motorlu ve tam otomatik. Odalarımıza tam yatabilen deri refakatçi koltukları yerleştirdik. Bunun yanında her odamıza mini buzdolabı ve LCD televizyon çok yakında konacak. Ayrıca Yoğun Bakım ünitemizin son sistem yeni cihazları sayesinde Tıp Fakültelerindeki tüm donanıma eriştik. Hasta ameliyatlarımızın ardından tüm yoğun bakım hizmetlerini en temiz ve en modern bir şekilde verebilecek kapasitedeyiz." dedi. Acil ünitesinin en geç yılbaşında hizmete gireceğini aktaran Dr. Cihan, ameliyathanelere çok yakın olan acil ünitesinde en geç bir dakika içerisinde acile gelen ağır hastaların ve yaralıların ameliyathaneye ulaştırılacağını belirtti.

Bozüyük Devlet Hastanesi diyaliz ünitesini ziyarete gelen Akparti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz da, "Son sistem tıbbi cihazlarla yenilenen diyaliz ünitesi özel hastanelerle rekabet edebilecek hatta onların önüne geçebilecek modernlikte ve konforda. Hedefimiz önümüzdeki birkaç aylık dönem içerisinde başta Bozüyük olmak üzere diğer ilçelerimizin de sağlık alt yapısını modernize etmek ve hastalarımızın çok rahat ve konforlu ortamda tedavilerinin sağlanacağı ortamı oluşturmaktır" diye konuştu.

Pazaryeri ilçesi Demirköy'de ikamet eden ve eşi Refiye Durmaz'ın (73) böbrek yetmezliği rahatsızlığı olduğunu söyleyen İslam Durmaz (75) isimli vatandaş ise, diyaliz ünitesiyle büyük bir rahatlık kazandıklarını kaydetti. Durmaz şöyle devam etti: "Eşimin üç seneden beri böbrek yetmezliği hastalığı var. Eşim 1 sene İstanbul hastanelerinde diyaliz cihazına haftada üç gün olmak üzere bağlandı. 1,5 sene de Eskişehir'de Özel hastanelere haftada üç gün bir saat gidiş bir saat dönüş olmak üzere yollarda geçiriyorduk. Bozüyük Devlet Hastanesine yeni diyaliz ünitesi açılınca iki saat yoldan kurtulduk. Yeni çevre yolunun da açılmasıyla birlikte köyümüzden hastaneye gelmemiz 15 dakika sürmüyor. Son derece modern olan diyaliz ünitesini bizlere sağladıkları ve Eskişehir'e haftada üç gün gidiş geliş eziyetinden bizleri kurtardıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

internethaber.com


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Pazartesi, 20 Ekim 2008 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı