Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bozüyük'te Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlandı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Salı, 21 Ekim 2008
3936 kişi okudu
din_gorevlileri.jpg

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Grand Çalı Otelde düzenlenen gece ile kutlandı.Her yıl çeşitli etkinliklere sahne olan Din Görevlileri ve Camiler Haftasında bu yılda Din Görevlileri tarafından oluşturulan koro tarafından Tasavvuf Musikisi Konseri verildi.

Şef İsmet Çakmak yönetimindeki koro Tasavvuf Müziğinin seçkin eserlerini okuyarak izleyicilere özel bir gece yaşattı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan gecede açılış konuşmasını Bozüyük Müftüsü Hüseyin Yıldırım yaptı.Geceye Bozüyük Kaymakamı Ahmet Katırcı,Bozüyük Belediye Başkan Vekili Kadir Erik,Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Bayrak,Eski İlçe Emniyet Müdürü Arif Ergül, Din Görevlileri, eşleri ve çok sayıda davetli katıldı. Gece sonunda emekli olan Din Görevlilerine protokol tarafından plaket verildi.

kaynak:bozuyuk.bel.tr


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı