Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bilecik'te Kiraz Ağacının Çiçek Açması Vatandaşları Şaşırttı. PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Salı, 21 Ekim 2008
4121 kişi okudu
kiraz_cicegi_vu_imgp3195.jpg Bilecik'te kiraz ağacının çiçek açması vatandaşları şaşırttı.

İstasyon Mahallesi'nde ikâmet eden Hüseyin Tayyar, 4 yıl önce diktiği kiraz ağacının dibini bellemek ve ıspanak ekmek için bahçeye indiğinde, ağaçtaki çiçekleri görünce şaşırdı. Kış aylarının yaklaştığı ve tüm ağaçların yaprak döktüğü şu günlerde kiraz ağacının çiçek açmasının mümkün olmadığını belirten bahçe sahibi Hüseyin Tayyar, "Bu kiraz ağacını 4 yıl önce diktim ve geçen yılda bol bol kiraz verdi. Ispanak dikmek için bahçeye indiğimde kiraz ağacındaki çiçeği görünce çok şaşırdım. Bir kısım dallar çiçek açmış ve diğerleri de tomurcuklanmış, çiçek açmak üzere. Bir tarafta kiraz ağacı yaprak döküyor, diğer tarafta çiçek açıyor. Bu mevsimde bir ağacın çiçek açması olacak şey değil. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Küresel ısınmadan olsa gerek. Artık 1 yılda 2 meyve yiyeceğiz." dedi.

Çiçekleri gören vatandaşlar ise, "Dünya tersine döndü. Yaprak döken ağaçlar çiçek açıyor. Bunlar pek hayra alamet değil, kıyametin alametleri. Allah sonumuzu hayır etsin." diye konuştu.

kaynak:internethaber


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı