Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Kene İlaçlaması PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Çarşamba, 18 Temmuz 2007
3753 kişi okudu

Active ImageBozüyük Belediyesi keneye karşı savaş açtı. Belediye tarafından başlatılan çalışmalarda ilçemizdeki tüm yeşil alan ve parkların düzenli olarak ilaçlandığı halkın sağlıklı ve temiz bir yaz ayı geçirmesi için elinden geleni yaptığı ve bunuda asılan afişlerle duyurduğu bildirildi.

Active Image

Bozüyük Belediyesi keneye karşı savaş açtı. Belediye tarafından başlatılan çalışmalarda ilçemizdeki tüm yeşil alan ve parkların düzenli olarak ilaçlandığı halkın sağlıklı ve temiz bir yaz ayı geçirmesi için elinden geleni yaptığı ve bunuda asılan afişlerle duyurduğu bildirildi.


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Çarşamba, 08 Ağustos 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı