Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

BİLECİK'TE UYDU AYARINI YAPAMAYANLAR SERVİSLERE AKIN ETTİ PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Cumartesi, 01 Kasım 2008
3926 kişi okudu
uydu-ayarini-yapamayanlar-servislere-akin-etti_o.jpg Bilecik'te, uydu alıcılarında frekans ayarı yapamayan vatandaşlar servislere akın etti.

Türksat 2A uydusunda yapılan yeni düzenleme uygulanmaya başladı. Sabah uyandıklarında televizyon izleyemeyen ve 'sinyal yok' mesajını gören vatandaşlar, ayarlarını yapamayınca uydu alıcılarını kapıp televizyon servislerine akın etti.

Servis yetkilileri, aslında ayarların basit olduğunu, otomatik güncelleme düğmeleriyle ayarlarının yapılabileceğini ancak yaşlı vatandaşların bunu yapamadığını belirterek, "Uydu ayarlarını yapmak için servislere kadar gitmeye gerek yok. Kumandanızın düğmeleriyle otomatik güncelleme yaptığınızda uydu alıcınız yeni frekansı otomatik olarak kaydeder. Bu gün çok yoğunluk var. Biz de sadece bu işe bakacağız ve vatandaşların uydu ayarlarını yapacağız." dedi.

internethaber.com


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Cumartesi, 01 Kasım 2008 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı