Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bozüyük te Tabiplik Binasına Bakım PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Cuma, 14 Kasım 2008
3857 kişi okudu
tabib.jpg

Vatandaşlara ambulans hizmeti sağlayan Tabiplik ve Aceze Evi, kimsesiz ve bakıma muhtaç yaşlıları da yalnız bırakmıyor. Bozüyük Belediyesi, hayatlarının bu çok özel dönemlerinde yalnız kalan, yatacak yerleri bile olmayan yaşlılarımızın hiçbir çıkar gözetmeden her türlü sağlık sorunları ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenip onların yanında olmaya çalışıyor. Ayrıca Hasta Nakil Ambulansı ile ilçemiz halkının yardımına koşan Tabiplik, rahatsızlanan vatandaşları acilen hastaneye ulaştırıyor. Hayati tehlikesi bulunan hastalar Bozüyük Devlet Hastanesi’ne, Eskişehir, Bursa, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerdeki hastanelere de götürülüyor.

Dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olan yaşlılarımıza yapılan bu hizmetlerin aynı zamanda onlara bir minnet borcu olduğunu belirten yetkililer, hayatlarını topluma ve ülkeye hizmetle geçiren ve bakıma ihtiyaç duydukları dönemde ailelerinden ve çocuklarından bu hizmeti alamayanlara Bozüyük Belediyesi olarak bu hizmeti vermeye çalıştıklarını belirttiler. Öte yandan Tabiplik binasının daha sağlıklı ve yaşanılır bir yer haline gelmesi için gerekli düzenlemeler de yapıldı. Yıllık bakım çalışması kapsamında dış cephe ve iç cephe badanası yapılan binada ayrıca yataklar, nevresim takımları ve mutfak gereçleri de yenilendi. Yaşlılarımız için hayatı bir anlamda kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren yetkililer, onları daha iyi şartlarda misafir etmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirttiler.

bozuyuk.bel.tr


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı