Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

BİLECİK EMNİYETİ, PKK NIN EROİNİNE EL KOYDU PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 7
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Cuma, 14 Kasım 2008
14558 kişi okudu
eroin.jpg Terör örgütü PKK üyesi ve örgüt adına eroin ticareti yapan şahıs Bilecik Emniyeti tarafından yakalandı. Şahısla birlikte 2 kilo 536 gram eroin ele geçirilirken, şahsın uyuşturucu ticareti ve terör örgütü bağlantısı nedeniyle sabıkası bulunduğu belirtildi.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşık 3 aylık bir çalışmanın ardından, Bilecik ve bölgesindeki gençleri zehirlemek isteyen uyuşturucu tacirini kıskıvrak yakaladı. Bilecik il merkezindeki Eronur Otel'in önünde, Ethem Ç. isimli şahısla buluşan ve alıcı kılığına giren emniyet ekipleri, eroini almak için 65 bin YTL'ye anlaştı. Alışveriş sırasında, başarılı bir operasyon yaparak şahsı suçüstü yakalayan ekipler, şahısla birlikte 2 kilo 536 gram eroin ele geçirdi.

Yapılan incelemede, şahsın eroini beline sardığı kuşağın içine gizleyerek İran'dan getirdiği ve terör örgütü PKK tarafından yurda sokulduğu ve örgüte gelir elde etmek için Bilecik ve civar illerde satılacağı anlaşıldı. Eroini satmak isteyen Ethem Ç.'nin ise, terör örgütü PKK ile bağlantısı olduğu, bir dönem dağ kadrosunda bulunduğu, daha sonra örgüte gelir elde etmek için eroin ticareti yaptığı, uyuşturucu ticareti ve terör suçlarından sabıkalı olduğu anlaşıldı.

internethaber


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı