Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Selahattin Doğan: 1000 BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ÖNERİLERİM PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Pazartesi, 15 Aralık 2008
3678 kişi okudu
selahattin_dogan.jpg

M.H.P Genel başkanı sn:Dr Devlet Bahçelinin İstanbul ve İzmir konuşmalarındaki yapmış olduğu tarihi çağrıyı, kendini Türk milliyetçisi ve Ülkücü kabul eden herkesin iyi değerlendirmesi, hem M.H.P nin hemde Ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir.
Bu tarihi çağrı, Başbuğumuzun vefatından sonra yapılmış, Ülkücülerin ve Türk milliyetçilerinin her şeyi bir kenara bırakarak kucaklaşmalarının ve tek çatı altında toplanmak için yapılan en büyük fırsattır.

Bu çağrıya uyup herkesin tek çatı altında toplanması ile ülke genelinde 1000 belediye başkanlığı alabileceğimize inanmaktayım. Bu birlik ve beraberlik başarıyı getirecektir.
Bu seçim sürecinde benimde acizane şu önerilerim olacak.

1- Her seçim sandık başına bir asıl bir yedek görevlinin yanında sekiz kişide müşahit olarak görevlendirilerek toplam on kişilik ekipler halinde her sandığı kontrol etmeliyiz.

2- Basına açık olarak 40. yıl kutlamalarından ülkücü hareketin önderleri ile yemekde buluşulmalı birlik ve beraberlik mesajı verilmelidir. Durumları müsait kişilerden seçimlerde devlet bey ile gezmeleri teklif edilmelidir.

3- Basına açık olarak 1000 kişilik akademisyenler ile yemekli bir toplantıda bir araya gelerek ilim çevreleri ile buluşma gerçekleşmelidir.

4- Basına açık olarak Ülke genelinde yayın yapan yazılı ve görsel medya ,yemekli bir toplantı ile bir araya gelinmelidir.

5- Sanat ve Kültür insanları ile yine basına açık olarak yemekli bir toplantı ile bir araya gelinmelidir.

6- Kadınlar kolumuz İstanbul-Ankara-İzmir başta olmak üzere büyükşehir belediyelerin de onar bin (10.000)kişilik kapalı salon toplantıları yaparak seçim sürecine katılmalıdır.

7- M.H.P Büyükşehir adayı ve yanında 100.000 kişi ile Boğaziçi veya Fatih Sultan Mehmet köprüsünden yürüyerek M.H.P İstanbul ile kucaklaşıyor yürüyüşü gerçekleştirmelidir.
v 8- Büyükşehir girişlerinde trafiğe uygun yerlerde arabalara takılabilen küçük M.H.P bayrakları her araca verilmelidir.
v 9- Ülkemizin dini dinamikleri ve kanaat önderleri ile mutlaka yemekli bir toplantı düzenlenmelidir.

10- Cezaevinde yatmış ve çıkmış tüm ülkücüleri davet ederek yemekli bir toplantı ile bir araya gelinmelidir.

11- Ülkücü iş adamları-Ülkücü Esnaflar- Ülkücü sanatçı ve yazarlar-Ülkücü insan hakları ve hukuk-Ülkücü yardımlaşma ve dayanışma dernekleri kurularak ülke genelinde teşkilatlanmaları mutlaka yapılmalıdır.

12- 81 İlde ve 1000 ilçede mutlaka konser,gece,konferans,panel gerçekleştirilmelidir.

13- Her ülkücü ve M.H.P li 40 kişiyle yüzyüze,telefon ile,e-mail ile mutlaka M.H.P ve Adayımıza oy vermesi için görüşmelidir.

14- 29 mart 2009 seçimlerinde M.H.P nin oyunu %30 geçerse Bronz % 40 geçerse gümüş % 50 geçerse altın plaket ile M.H.P ilçe teşkilatı takdir edilmelidir.

15- Yurt dışında ki Ülkücü ve Türk milliyetçileri seçimlere destek vermek için on beş günlüğünede olsa mutlaka Türkiye ye gelemelidirler 10.000 kişilik böyle bir destek seçimlerde teşkilatlarımıza moral olacaktır.

Hedefimiz 1000 belediye..
Biz istersek başarırız.
İnsanlık Milli onurumuz için ;
OYUMUZ ÜÇ HİLALE.

www.selahattindogan.com

 


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı