Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

KARA KIŞ SOĞUK BİZİ İLGİLENDİRMEZ,BOZÜYÜK'TE DOĞALGAZINIZI KESERİZ PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 3
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Cuma, 02 Ocak 2009
3859 kişi okudu
selahattin_dogan.jpg

Bozüyük de Doğalgazınızı bir ay ödeyemediğiniz zaman, doğalgazınızı kesmeye geliyorlar. Havanın çok soğuk olması, kışın çok sert geçmesi,doğalgaz şirketini ilgilendirmiyor. Onları ilgilendiren, o ay ödeyemediğiniz faturadır. Bir ay bile geçmeyen faturanız ödenmediği zaman, kasalarına para girmediği zaman,kış çok sert geçiyormuş,havalar çok soğukmuş, faturayı ödemede güçlük çekiyormuşsun,kriz ortamında anlayış beklemeniz boşunadır.Doğalgaza gelen son zamlar ile faturalar geçen yıla göre % 80 daha fazla gelmektedir.Ödemede daha da zorlanılmaktadır.

Kriz ortamında herkesin birbirine anlayış ile yaklaştığı, dayanışma ve yardımlaşma yaptığı bu günlerde doğalgaz parasını tahsil etmek için önce doğalgaz kesme kağıdını kapınıza getirenler,üç-beş gün sonra elinde bir demir parçası aparat ile kapınıza birisi dayanıyor. 

Doğalgazını kesmeye geldiğini söyleyen kişiye, kardeşim daha bir ay olmadı doğalgazı kesmek için niye acele ediyorsunuz diye sorduğunuz da,biz size kağıt gönderdik ödeseydiniz cümlesini kışın o sert ve soğuk havasından daha soğuk sözlerle karşılaşıyorsunuz.
Tamam kardeşim yarın ödemeye çalışalım. Sen doğal gazı kesme gerekirse yöneticilerin ile görüşürüz diye ricada bulunmak zorunda kalıyorsunuz& Tamam ama yarın sabah yatsın haaa& diyerek vatandaşı zor durumda bırakarak bir fatih edası ile evinizden uzaklaşıyor.
Sn. Başbakanımız Sn:Enerji Bakanımız,Bozüyük de yaşanan bu üzücü durumları duyar mı veya ileten olur mu, Milletvekillerimiz bu konuyu yetkililere söyler mi,EPDK yetkilileri bu olağan üstü durumu bir kenara iterek bir ay geçmeden vatandaşın doğalgazını kesmeye kalkan firmayı nasıl uyarır bilmiyorum! Bu vatandaşa acımayan, kriz ortamını algılamayan, ille de paramı ver, vermezseniz doğalgazı keserim diyen kişilerden hesap soran çıkar mı?
Kara kışın soğukluğuna mı dayanalım yoksa ille de paramı ver doğalgazını keserim diyen, acımasız kişilere karşımı direnelim&
Vatandaş olarak Biz kara kışa dayanacağız&
Peki ; Kara Kış,soğuk bizi ilgilendirmez,Bozüyük de doğalgazınızı keseriz, ille de paramı isterim diyenlere cevap veren çıkar mı?
Bekleyelim görelim&


www.selahattindogan.com

 


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı