Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Ulaştırma Bakanı Yıldırım Bilecik'te PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Cumartesi, 17 Ocak 2009
3942 kişi okudu
ulastirma-.jpg Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bozüyük-Mekece-Adapazarı yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Marmara'nın kuzeyi ile Batı Anadolu ve Akdeniz Bölgesi arasındaki ulaşımı sağlayan 134 kilometre uzunluğundaki Adapazarı-Mekece-Bozüyük yol yapım çalışmalarının bulunduğu bölgeyi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Çalışmaları helikopterden inceleyen Yıldırım, daha sonra Bilecik milletvekili Fahrettin Poyraz, Vali Musa Çolak, partililer ve basın mensuplarıyla birlikte bir araca binerek bölgeyi karadan gözlemledi. Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Yıldırım,
vatandaşlara yolun 6 ay sonra bitirileceği sözünü verdi.

Bilecik'in Küplü köyünde mola veren Bakan Yıldırım, köylülerle sohbet etti. Yol çalışmalarını en kısa sürede tamamlamak istediklerini açıklayan Yıldırım, "6 ay sonra Sakarya'dan girecek bir araç hiç durmadan Bozüyük'e varabilecek. Gidiş-geliş olmak üzere toplam 4 şerit hizmete girecek. Dillere destan olan Mekece-Bozüyük yolunda iş büyük oranda tamamlanma aşamasına geldi.

Önümüzdeki yaz başlamadan burada trafiği açacağız. Günde 15 bin aracın geçtiği bir yol burası. Birçok bölgeyi bağlayan bu yola çok önem veriyoruz. Bu projeye harcanan para ile 100 bin nüfuslu bir şehri yeni baştan inşa edersiniz" diye konuştu.
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, son olarak yolun izlendiği kumanda odasını da ziyaret ederek bilgi aldı.

internethaber


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı