Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Vali eşi Halk Eğitim Kursu'nda! PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Perşembe, 22 Ocak 2009
4161 kişi okudu
vali_esi.jpg

Bilecik Valisi Musa Çolak’ın eşi Gülsüm Çolak, Pazaryeri ilçesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslara katılan hanımları ziyaret etti.

Gülsüm Çolak ve beraberindekiler, Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan dikiş, nakış ve giyim gibi kurslarda yapılan çalışmaları inceledi.

Burada eğitim gören kursiyerlerle tek tek görüşen ve usta öğreticilerden yapılan el işleriyle ilgili bilgi alan Çolak, üniversite okumak ve bilgisayar öğrenmek isteyen Nurcan Tura ile Selime Kurt adlı iki kız kursiyere yardımcı olacağını söyledi.

Pazaryeri Belediyesi tarafından yaptırılan Yaşlılar Evi'nde kalan Fadime Özmen'i (103) de ziyaret eden Çolak, ilerleyen yaşına rağmen hafızasını kaybetmeyen ninenin gönlünü ve duasını aldı.

internethaber


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı