Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

BOZÜYÜK TSO'DA LİSTE SEÇİMLERİ YAPILDI PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar msakgun   
Pazar, 08 Şubat 2009
3989 kişi okudu
btso.jpg TSO'nun oda organ seçimleri yoğun katılımın gerçekleştiği bir ortamda yapıldı.

Mevcut başkan Habip Esel'in listesine karşı, Mehmet Tunç ve Hüseyin Kösemen'in listeleri yarıştı. Organ seçimlerinde 9 meslek grubunca, meslek komitesi asil ve yedek üyelerin seçimi, ayrıca meclis asil ve yedek üyelerinin seçimi yapıldı. Seçimin sona ermesinin ardından yaklaşık 380 üyenin oy kullandığı organ seçimlerinde sayıma geçildi. Üyelerin heyecanlı bekleyişi grup galiplerinin tek tek açıklanması ile sona erdi.

Gıda grubunda Baloğlu ile yarışan Tekeli Gıda 88 oyun kullanıldığı grupta 67 oy alarak Baloğlu'na fark attı.

Giyim ve tekstil grubunda 22 oyun 14'ünü Katrancı Giyim 8'ini ise Tunç Giyim aldı. Nakliye grubunda, Taşıyıcılar Kooperatifi18 Türkoğlu Turizm 4 oy aldı. Kereste ve Yapı malzemeleri Grubunda, Bakıcı Ticaret 14, Konak Ticaret 11 oy aldı. Bankalar ve Sigortalar grubunda, Şekerciler sigorta ve Hüseyin Elmas'ın tek liste girdikleri seçimde 21 oyun kullanıldığı grupta 17 geçerli oyun tamamı alırken 4 oy iptal oldu.

Bayındırlık grubunda 72 oy kullanılırken, Levent Kardeşler ve Met İnşaatın listesi 37, Marmara Hafriyat 33 oy alırken 2 oy iptal edildi. Habip Esel'in firmasının bulunduğu grupta Boz-Vit, Ber-mak ve İşbir Metal'in yer aldığı grubun listesi 40, Kösemen Plastik'in listesi 29 oy alırken 1 oy iptal edildi.

Mobilya grubunda Yahya Öztürk ve Elbo Mobilya'nın yer aldığı grubun listesi diğer grubu 23-15 geçerken 3 oy da iptal edildi. Son olarak otomotiv grubunda ise tek listenin bulunduğu Aytaç Petrol ve Şeker Petrol'ün listesi 21 oyun tamamını alarak seçimden galip ayrıldı.

İNTERNETHABER


Pazar, 14 Nisan 2013 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı