Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

21 kamera ile Bilecik gözetlenecek PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Perşembe, 26 Şubat 2009
5004 kişi okudu
mobese.jpg

Bilecik'te MOBESE kameraları hizmete girdi.

İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, kameralar sayesinde şehrin giriş ve çıkışları, kavşaklar, cadde ve sokaklar ile insanların yoğun olduğu bölgelerin her an takip edileceğini söyledi.

Ceren, "MOBESE sayesinde ilimizde olayların önlenmesi ve faillerin yakalanmasında büyük mesafe kat edilecek. Çalışmaları tamamlanan MOBESE sistemi tam randımanlı olarak hizmete girdi. Hizmete giren kameralar Bilecik'i kesintisiz olarak 24 saat boyunca kayıt altına alarak, güvenliği daha da artıracak. MOBESE odasında personel görevlerine başladı.

Kameralar, yaşanacak herhangi bir olayı saniye saniye çekecek. 21 kamera ile Bilecik gözetlenecek. 21 hareketli, 360 derece dönebilen ve gece görüşü ve zom özelliği olan 21 kamera sayesinde önemli cadde ve kavşaklar gözetleniyor. Ayrıca plaka tanımlama sistemi ile şehre giren-çıkan araçlar sorgulanmakta" diye bilgi verdi.

internethaber 


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı