Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Selahattin Doğan: Oyumuz M.H.P. ye PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Pazartesi, 16 Mart 2009
4534 kişi okudu
selahattin_dogan.jpg

OYUMUZ M.H.PYE
OYUMUZ ÜÇ HİLALE
Sebeb ne olursa olsun, seçim yarışına girmiş bir partiye oy vermeyin diye çağrıda bulunanlar,genel başkana ve yönetimine zarar vermekle kalmazlar, Partiye ve ülkeye de zarar verirler.
Bu yanlış ve düşünülmeden yapılan bu çağrı, AKP nin,DTP nin ekmeğine yağ sürer. Geri kalmış,az oy almış M.H.P bu ülkeye düşmanlık besleyen iç ve dış mihrakları sevindirir.
Hepimizin üzüldüğü ama seçim sathında değil kongre de dile getirelecek olan konuları öne sürerek M.H.P ye oy vermeyin diyenler,en büyük kötülüğü M.H.P nin kendisine yapmaktadırlar.
12 yaşımızdan bu tarafa hareketin içinde bulunuyoruz. Hiçbir siyasi kırıklığımız zik zakımız olmadı. Teklif edilen menfaatleri elimizin tersiyle bir kenara iterek M.H.P çatısı altında hizmet etmeye çalıştık.
Gün geldi,il delegesi bile yapmadılar, gün geldi alakasız insanları yakın görüp,bizleri görmezden geldiler.Gün geldi kurultay delegesi yapmadılar, Gün geldi İl başkanı yapmadılar. Gün geldi Bilecikden, Adanalı bir arkadaşı seçimlere üç gün kala Anapdan istifa ettirerek Bilecikden birinci sıra aday yaptılar&.
Kırılmadıkmı?,Üzülmedikmi?,Gücenmedikmi?
Tüm yaşadıklarımızı içimize atarak,her seçimde M.H.P ye oy verdik. Teşkilatımız görev verdiğinde köy köy, mahalle,mahalle M.H.P ye oy istedik.
Sn:Genel Başkanımız bu yaşadıklarımızı biliyorsa bir bildiği var deriz. Yok onun haberi yok yanındaki üç beş kişinin işleri ise,ne yapalım sn:Genel Başkanımızın haberi olsaydı bunlar yaşanmazdı diye kendimizi teselli ederiz.
Bana göre cumhuriyet tarihimizin en önemli seçim olacak olan 29 mart 2009 seçimlerinde her şeye rağmen bütün ülkücülerin çalıştığı,oy verdiği bir ortamda, vatandaşlarımızın M.H.P ye yöneldiği zamanda çıkıp sebeb ne olursa olsun M.H.P ye oy vermeyin demek, Başta M.H.P olmak üzere ülkeye yapılacak olan en büyük kötülük olacaktır.
İki dönemdir Bozüyükde M.H.P belediye başkanlığını aldı. Üçüncü seferde alması için gayret ediyoruz. İki dönemdir Bozüyükde dört olan il genel meclisin ikisini alıyoruz. Bunun üç olması için dört olması için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bu kriz ortamında zaman geliyor cebimde bir kuruş olmadan il genel meclis üyelerimle köy köy dolaşarak,konuşmalar yapıyor oy istiyoruz. Mahalle mahalle gezerek belediye başkanlığı için oy istiyoruz.
Kazandığımız iki dönemde bir kere belediye başkanımızın çayını içtim. On yılda bir sefer belediyeye gittim. Hiçbir iş,ihale v.b isteğim olmadı.Üçüncü sefer kazanıncada olmayacak.
Üzüntülerim,kırgınlıklarım, ne olursa olsun, aranmasakda,sorulmasakda, bizleri görmezden gelselerde inadına M.H.P li olacağız. İnadına ÜÇ hilale oy vereceğiz.
Hedefimiz ülke genilinde 1000 belediye başkanlığı olmalıdır.
İnsanlık ve Milli onurumuz için M.H.P ye ÜÇ HİLALE oy vereceğiz.
SELAHATTİN DOĞAN
ÜLKÜ OCAKLARI ESKİŞEHİR ESKİ BAŞKAN YARDIMCISI
M.Ç.P BOZÜYÜK ESKİ İLÇE BAŞAKANI
M.H.P BOZÜYÜK ESKİ İLÇE BAŞKANI
M.H.P BOZÜYÜK ESKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
M.H.P BİLECİK ESKİ MİLLETVEKİLİ ADAYI
M.Ç.P-M.H.P BİLECİK ESKİ KURULTAY DELEGESİ
M.H.P BOZÜYÜK ÜYESİ
www.selahattindogan.com


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı