Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Baykal: PAZAR GÜNÜ AMPULÜ SÖNDÜRÜN PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Çarşamba, 25 Mart 2009
4223 kişi okudu
baykal.jpg

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Bilecik’te, 29 Mart seçimlerini "Ümüğü sıkılan çocuğun, azarlanan kadın ve çiftçinin hakkını korumak için bir şans olduğun savunarak, "Pazar günü AKP’nin ampulünü söndürün" diye seslendi.
Baykal şunları söyledi:

Damadın şirkete kredi

Başbakan ’Kredi kartı borçluları dürüst değil’ diyor. Sen hiç işsiz kaldın mı, çocuğuna süt alamamanın ne demek olduğunu bilir misin? Borçlular dürüst değilmiş! Peki, onlar dürüst değil de ’Reklamını yapsın’ diye, Sabah ve atv’yi satın alan, damadının başında bulunduğu şirkete, devlet bankalarından kredi vermen mi dürüstlük?

Tuncelili gösterecek

Başbakan açıkça bizimle konuşmuyor, ama el altından başka şeyler yapıyor! Tunceli’de buzdolabı, çamaşır makinesi, kanepe dağıtıyor. Devletin parasıyla! Böyle yoksullukla mücadele dünyanın neresinde görülmüş. Eğer yoksullukla mücadele yapıyorsan, gel burada da yoksulluk var! ’Hayır! Ben Bileciklilere dağıtmam?’ Kime dağıtırsın? ’Tuncelilere dağıtırım.’ İyi dağıt. Tuncelililer sana seçimde ağzının payını verecek.

Annenizle sandığa

Geçen eylül ayından beri ’Gidişat kötü! Tedbir al’ diye söylüyoruz. Anca söylediğimiz tedbirlerden ikisini yaşama geçirdi. Bunun ampulü geç yapıyor. Ampulü zamanında yansa, Bilecik’teki 20 bin kardeşimiz işsiz kalmayacaktı. Cumartesi gecesi yatmadan saatlerinizi geri alın. Yatarken de ampulü söndürmeye unutmayın. Sabah, aydınlık, yeni bir güne uyanın. Annenizi de alıp sandığa gidin.

internethaber


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı