Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Kartal'ın yeni formaları tanıtıldı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Salı, 31 Temmuz 2007
3439 kişi okudu

Sample ImageBeşiktaş'ın 2007-2008 sezonu formalarının tanıtımı yapıldı. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen forma tanıtım defilesine, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular, teknik heyet ve davetliler katıldı.

Kartal Yuvası ürünlerinin tanıtımıyla başlayan defile, daha sonra basketbol takımları formaları, Sarar firması ürünleri ve finalde de Umbro'nun ürettiği futbol formalarının tanıtımıyla sonuçlandı. Forma tanıtımı defilesine futbolculardan Ricardinho, Mustafa Doğan, Hakan, Baki, İbrahim Toraman, Bobo, Serdar Kurtuluş, Tello, Cisse, Mehmet Yozgatlı, Mehmet Sedef, İbrahim Kaş ve Emre katıldı.

Futbolcular podyumdaki rahat hareketleri ile mankenlere adeta taş çıkartırlar. Futbolcular ile birlikte erkek ve bayan basketbol takımının oyuncuları da defileye çıkarken, yeni transferler Rick Jason Apodaca ve Christian Dalmau da podyumda yer aldı. Ayrıca, aralarında Şenay Akay ve Tuba Özay'ın bulunduğu mankenlerin yer aldığı defilede futbol takımı için 4 ayrı forma tanıtılırken, futbolcular büyük alkış aldı.

Bu arada defilenin sonunda iki manken sırtlarında, geçen günlerde vefat eden tribün liderlerinden ''Optik'' lakaplı Mehmet Işıklar ve geçen ay yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu'nun adlarının yazılı olduğu siyah formalarla podyuma çıktı. Defile öncesi bir konuşma yapan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy, Beşiktaş formasının emeğin, gücün ve alın terinin simgesi olduğunu söyledi.

Aksoy, taraftarlardan yeni sezon formalarına ilgi göstermelerini de istedi. Öte yandan, defile öncesi Beşiktaş ile Sarar giyim firması arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşmayı Beşiktaş Kulübü adına genel sekreter Kenan Öner, Sarar firması adına da yönetim kurulu üyesi Mehmet Yılmaz imzaladı.

 


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Çarşamba, 08 Ağustos 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı