Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Berberoğlu Mazbatasını Aldı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Salı, 07 Nisan 2009
4412 kişi okudu
mazbata.jpg

Mazbatasını almak üzere Adliye Binasında İlçe Seçim Kurulu'na giden Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatasını aldı. Başkan Berberoğlu ile birlikte beraberindeki belediye meclis üyeleri de mazbatalarını alırken daha sonra Belediye Hizmet binasına geçildi. Çok sayıda vatandaş ve belediye çalışanının beklediği Belediye binası önünde kesilen kurban ve edilen duaların ardından Başkan Berberoğlu, vatandaşların tebriklerini tek tek kabul etti.

Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, Bozüyük’e 3.kez belediye başkanı seçilmenin haklı gururunu yaşarken herkese birlik-beraberlik çağrısında bulunarak “Rabbim 3.defa Bozüyük halkına hizmet etme şerefini bize nasip etti. Bozüyük halkını mutlu etmek, onların sorunlarını çözmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. 10 yılda çalıştığımızın daha fazlasını yaparak Bozüyükümüz’ü daha modern, gelişmiş bir yer yapmak için el birliğiyle çalışacağız. Bize oy veren-vermeyen tüm vatandaşlarımızı sevgiyle kucaklıyoruz, hepsini belediyemize bekliyoruz. Başkanlık makamını bir sırça köşk olarak değil, halka hizmet makamı olarak görüyoruz. Seçim bitmiştir,  artık hizmet zamanıdır. Daima önümüze bakıp hizmetimize devam edeceğiz. Yüreğini Bozüyük için koyan tüm hemşerilerime teşekkür ediyor, herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”  şeklinde konuştu.

 

 

 

bozuyuk.bel.tr


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı