Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Orman Haftası PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar M.S.AKGÜN   
Çarşamba, 22 Nisan 2009
4120 kişi okudu
tema_haber.jpg Orman Haftası münasebetiyle hız kazanan fidan dikme çalışmalarına Bilecik'te de devam edildi.

Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri, Orman İşletme Müdürlüğü'nün organizasyonuyla atış poligonu yolu üzerinde 100 adet fidanı toprakla buluşturdu.

Öğrencilere Merkez Orman İşletme Şefi Yunus Kurtgöz tarafından fidanların nasıl dikileceği gösterildi. Daha sonra Meslek Lisesi öğretmeni Murat Durak ile öğrenciler 30 adet sedir ve 70 adet fıstıkçamı fidanı dikti.

Öğrenciler, kendilerinin de artık bir dikili ağacı olduğunu belirtti. Daha temiz ve daha yeşil bir gelecek için bundan sonra da fidan dikmeye devam edeceklerini söyleyen öğrenciler, kendilerine bu imkanı tanıyan Orman İşletmesi'ne teşekkür etti.

 

 


Cuma, 20 Aralık 2013 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Çarşamba, 22 Nisan 2009 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı