Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN, ENGELLİ MİNİK FUTBOLCULARA DESTEK PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Cumartesi, 02 Mayıs 2009
4302 kişi okudu
ertugrul_saglam.jpg Bilecik'te "23 Nisan'ı Engelsiz Kutlayalım Futbol Şenliği Programı" düzenlendi. Programa, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam katıldı.

Edebalı Stadyumu'nda düzenlenen etkinliğe Bilecik Vali'si Musa Çolak, Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfü Doyuk Bursaspor Antrenörü Ertuğrul Sağlam, Türkiye Futbol Federasyonu 'Herkes İçin Futbol' Bursa Bölge Sorumlusu Sinan Gül ile Kütahya, Yalova, Eskişehir ve Bilecik merkez ile Bozüyük ilçesinde bulunan Engelli öğrencilerin eğitim gördüğü ilköğretim ve iş okullarındaki öğrenciler katıldı. Açılış konuşmalarının ardından şenliğe katkıda bulunanlara plaket verildi.

 

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'a, Bilecik'e gelerek futbola destek verdiği için plaket verildi. Sağlam'ın plaketini Vali Musa Çolak verdi.

Vali Çokak, yaptığı konuşmasında, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Futbol Federasyonunun "23 Nisan'ı engelsiz kutlayalım" diye turnuva düzenlediklerini ve bu kararın isabetli bir karar olduğunu kaydetti.

Yurdun çeşitli illerinden Bilecik'e gelen öğrencileri de kutlayan Çolak, "Sporun birlik ve beraberliği sağlayan bir faaliyet olduğu gibi, aynı zamanda fiziki ve zeka bakımından da insanları geliştiren bir faaliyettir. Sporun her dalda ve toplumun her kesiminde yaygınlaşmasını sağlanması bizim temel amacımızdır." dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da bu turnuvayı düzenleyen herkese teşekkür ettiğini belirterek, "Bu güne kadar engele takılanlarla uğraştık, engeli geçmiş olanlarla da böyle haşır neşir olma fırsatı verdikleri için de çok teşekkür ederiz. Biz de sorumluluğumuzun gereği sporu toplumumuzun her kesimine sevdirme adına üzerimize düşen sorumluluğu üzerimize alıyoruz, bundan sonra da daha fazlasını almak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz." dedi.

Daha sonra engelli öğrencilerle birlikte fotoğraf çektiren Sağlam düzenlenen futbol müsabakalarını başlattı.

 internethaber


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı