Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bilecik-Bozüyük Yolu, 1 Haziran'a Kadar Kapalı PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Perşembe, 14 Mayıs 2009
4020 kişi okudu
Bozüyük Bilecik Arası Yol Çalışmaları Resimleri Fotoğrafları

Bilecik-Bozüyük devlet yolu, yaşanan heyelan ve devam eden çalışmalardan dolayı, Haziran'ın 1'ine kadar kapalı kalacak.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Yol yapım çalışmaları nedeniyle 17 Nisan ve 12 Mayıs 2009 tarihleri arasında trafiğe kapatılmış olan 650-03 K.K. Nolu Bilecik-Bozüyük devlet yolunun 50 ve 78 bin arasında öngörülmeyen olumsuzluklar ve meydana gelen heyelanlar neticesinde trafik can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla yol kesiminin kapalılığı 1 Haziran 2009 tarihine kadar devam edecek." denildi.

Karayolları 14. Bölge Müdür yardımcısı Bekir Koç tarafından yapılan açıklamada; söz konusu bölgede çalışmalar sırasında ulaşımın ise şöyle sağlanacağı belirtildi: "Küçük araçlar için 11-27 K.K nolu 4. bölge, Söğüt - Bilecik ve 11-25 K.K nolu Bozüyük - Söğüt il yolundan (Bilecik, Sakarya, Kocaeli ve İstanbul) ulaşımı sağlanacak. Kamyonlar için ise Bozüyük-İnegöl-Yenişehir- Bilecik devlet yolundan (Sakarya, Kocaeli ve İstanbul) ulaşımı sağlanacak. Uzun araçlar için ise Bozüyük, Bursa-Yalova devlet yollarından ulaşım sağlanacak."

Yol ve trafik güvenliği için sürücülerin belirlenen güzergahları kullanmaları istendi.


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı