Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Selahattin Doğan:ÜLKEYİ ,ÜLKÜCÜLER YÖNETMELİDİR. PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Cuma, 15 Mayıs 2009
3895 kişi okudu
selahattin_dogan.jpg

Mustafa Kemal Atatürk, Alparslan Türkeş çizgisinin kadroları olan ülkücüler, Türkiye merkezli vizyon ile ülkenin yönetimine talip olarak tek başına iktidara gelmelidirler. Bölgenin ve Dünyanın barışı ülkücülerin ülkeyi yönetmesi ile sağlanacaktır. Ülkemizin sokulduğu alacakaranlık kuşağından, sadece ülkücü kadrolar refaha çıkarabilir.Ülkü ocaklarında aldıkları vatan ve millet sevgisi ile ülkemizi, 9 ışık doktrini programını uygulamaya koyarak üçüncü yolla,çağlar üzerinden sıçratarak,hem ülkemizi güçlü bir devlet, hem de milletimizi zengin bir millet haline getireceklerdir. Büyük imtihanlardan geçen ve alnının akıyla bu imtihanlardan çıkan ülkücüler,ülkeyi yönetmede de başarılı olacaklardır. Yaşadığımız bugünlerin,çok önemli günler olduğunu seçimler öncesi yazmış ve milletimizi uyarmıştık. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olacağını,onun için ülkücülerin seçimlerden çok güçlü çıkmasını anlatmıştık. Geldiğimiz noktada, yazdıklarımızın doğru olmakla beraber çok daha önemli günleri yaşadığımızı ve yaşayacağımızı göstermektedir.

O halde ne yapabiliriz?

Ben yapacaklarımızı kısaca başlıklar altında anlatmaya çalışayım.

1-Ülkücüler sebeb ne olursa olsun,tüm kırgınlıkları ve küskünlükleri bir kenara atarak kucaklaşmalıdırlar. Kimse dışarıda kalmayacak şekilde tek çatı altında toplanmalıdırlar.

2 -Ülkücüler ilk yapılacak olağan veya olağanüstü genel seçimler için bugünden itibaren hazırlıklara başlamalı, gönül seferberliği başlatarak milletimizin tamamının ayağına giderek,onların gönüllerine girmelidirler.

3-Tek başına iktidara gelmek için hedefimizi % 51 oy olarak tespit ederek, tüm kadrolarımızın özgeçmişlerini çıkartarak,bilgi ve yetenek bankasını bugünden oluşturmalıyız.

Ülkeyi yönetme yetkisini milletimizden aldık dan sonra gün gün planlarımızı milletimizle paylaşarak, ölçülebilir ve anlaşılabilir dil ile ortaya koymalıyız.Ülkeyi bugünde daha iyi yöneteceğimizi milletimizi inandırmalıyız.

Şayet bunları gerçekleştirebilirsek;

Ülkücüler milli zekalarını ortaya koyarak, ülkemize karşı hazırlanan dış odaklı hesapları çok iyi analiz eden ve beşinci hamlelerini daha birinci hamlede tespit eden çalışmalarla,ülkemizi lider ülke haline getirecektir.

ABD başkanının kimin seçileceğini dahi tahmin edemeyen sözde strateji uzmanlarının bu ülkeye hiçbir faydası olmamıştır ve olamazda.

Dünyada kurulu tüm devletlerin başına kimin geçeceğini, Afrikada yaşayan ilkel kabilenin başına kimin şef olacağını bilen zekaların artık ülkeyi yönetmesi gerektiğini söylüyorum.

Büyük devletleri,büyük milli zekaların meydana getirdiğini,ülkemizin lider ülke olmasını sağlayacak olan milli zekanında ülkücü kadrolar olduğunu iddia ediyorum.

Onun için;

Ülkeyi ülkücüler yönetmelidir diyorum.

www.selahattindogan.com

 


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı