Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Bozüyük'te UFO mu görüldü? PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 7
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Pazartesi, 08 Haziran 2009
6705 kişi okudu
ufo.jpg

 

 

 

 

 

Son günlerde çıkan UFO söylentilerinde Bozüyük ilçemizinde adının geçmesi insanı şaşırtıyor. WOW İstanbul Airport Otel’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, gelen ihbarların genellikle İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Kayseri, Sivas, Konya, Lüleburgaz, Edirne, Bilecik-Bozüyük, Çanakkale, SafranBolu, Adıyaman, Kıbrıs, İzmit, Bolu-Abant, Ankara ve Uşak gibi yerleşim yerlerinden yapıldığını belirtti.

 

İşte haberler.com da yayınlanan haberin devamı:

 

"Kumburgaz'da 13-17 Mayıs 2009 Tarihleri Arasında Çekilen ve Bir "Ufo"ya Ait Olduğu İddia Edilen Görüntüler Basına Gösterildi.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma

Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, WOW İstanbul Airport Otel’de düzenlediği basın toplantısında, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de "UFO" gözlemlerinin yapıldığını belirterek, bu gözlemlerin zaman zaman amatör kameralara yansıdığını kaydetti.

Sirius merkezine 2009 yılının ilk 5 ayında 337 "UFO" ihbarı yapıldığını, bu ihbarlardan 74’ünün belgelendiğini dile getiren Akdoğan,
bunlardan 16’sının video kamera görüntüsü, 58’inin de dijital fotoğraftan oluştuğunu bildirdi.

Haktan Akdoğan, kurum tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda kaydedilen 16 video görüntüsünden 5’i ile 58 fotoğraftan 9’unun "UFO" görüntüsü, diğerlerinin ise yanılsama, leke, kuş, Venüs gezegeni ve ışık yansımaları olduğunun anlaşıldığını kaydetti.

Akdoğan, ihbarların sıklıkla İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Kayseri, Sivas, Konya, Lüleburgaz, Edirne, Bilecik-Bozüyük, Çanakkale, SafranBolu, Adıyaman, Kıbrıs, İzmit, Bolu-Abant, Ankara ve Uşak gibi yerleşim yerlerinden yapıldığını belirtti.


"GÖRÜNTÜLER DÜNYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRACAK"
Kumburgaz’da Yalçın Yalman tarafından 13-17 Mayıs tarihleri arasında çekilen son görüntülerin tüm dünyada büyük yankı uyandıracağını ileri süren Akdoğan, görüntülerde ay ve "UFO"nun aynı karede bulunmasının da büyük önem taşıdığını vurguladı.

Yakından ve net şekilde çekilen kamera görüntülerinde "UFO" içinde bulunan yaratıkların siluetinin de göründüğünü savunan Akdoğan, "Türkiye bu görüntülerle dünya literatürüne artık girmiştir. Türkiye’de amatör kamerası olan herkesi gördükleri bilinmeyen cisimleri kameraya kaydetmeye çağırıyorum" dedi.

"UFO" gerçeğinin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının da artık zamanının geldiğini belirten Akdoğan, "Bu, tüm dünya insanlığını bir araya getirerek, dünya kimliği çerçevesinde insanlığı birleştirici bir etki yaratabilir" diye konuştu.

Haktan Akdoğan, 13-14 Haziran’da WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde "74. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi"nin düzenleneceğini ifade ederek, kongreye bine yakın kişinin katılacağını söyledi.

Akdoğan, kongreye araştırmacı-yazar Erich Von Daniken, İngiltere Savunma Bakanlığı yetkilisi Nick Pope ve ünlü gözlemci Antoni Urzi’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış kişinin de katılacağını bildirdi.

Kumburgaz’daki görüntüleri çeken 51 yaşındaki emekli şoför Yalman ise "UFO" gözlemciliğinin hobisi olduğunu belirterek, profesyonel bir kamera ile bu görüntüleri çektiğini, bundan sonra da bunu sürdüreceğini söyledi.

Toplantıda daha sonra Yalçın Yalman’ın Kumburgaz’da çektiği görüntüler gösterildi."

 


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Pazartesi, 08 Haziran 2009 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı