Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

BOSEF'E TEŞVİK ÖDÜLÜ PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Cuma, 19 Haziran 2009
11890 kişi okudu
bosef_tesvik.jpg İlçemizin büyük bir beğeni ile izlediği BOSEF Fuarı Bakanlığımızdan ödül aldı. Geçen yıl ilki yapılan Bosef fuarı ile yarışmaya müracaat eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 11 kişilik ekiple hazırladığı proje ile “TEŞVİK ÖDÜLÜ” aldı. Eğitimde Kalite Yönetimi Uygulamaları çerçevesinde ödüle layık görülen BOSEF Fuarı ödülünü 17.06.2009 Çarşamba günü Başkent Öğretmenevi Konferans Salonunda düzenlenen Törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut DEMİR aldı. Ödülün yanında projeyi hazırlayan ekip üyelerine de “TEŞEKKÜR BELGESİ” verildi.     

             İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut DEMİR: “BOSEF ilk yılında Bakanlığımızdan ödül aldı. Gerçek ödülü de zaten  Bozüyük Halkı BOSEF Fuarına gösterdiği ilgi ile bize verdi. İlk kez ilimiz Toplam Kalite Yönetimi’nde ödül alıyor. Bu ödül daha büyük ödüllerin habercisidir. Daha iyisini yapacağız ve daha iyi ödüller alacağız. Bu projenin hazırlanmasında büyük emekleri olan idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bozüyük Halkının verdiği destek devam ederse daha güzel işler başaracağız.” Dedi.

     Bu alanda ilimize ilk kez gelen bu ödül eğitimde daha iyi örneklere de öncülük etmesini diliyoruz. Eğitimde başarı bütün paydaşların kenetlenmesi ile elde edilir. Bozüyük Halkını eğitimi daha çok desteklemeye davet ediyoruz.

 

bosef_tesvik.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://bozuyuk.meb.gov.tr/meb/index.php?option=com_content&view=article&id=68:bosefe-tevk-oeduelue&catid=1:son-haberler&Itemid=2


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı