Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Toprak Center satılıyor PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Pazartesi, 22 Haziran 2009
4637 kişi okudu
toprak_center.jpg

TMSF, Toprak Center'i satışa çıkardı

Toprak Grubu'nun Fona olan borçlarının tasfiyesini teminen imzalanan 18 Aralık 2004 tarihli Ana Protokol ve 06 Şubat 2008 tarihli Ek Protokol edimlerinin borçlu grup tarafından yerine getirilmemesi nedeniyle, kamu alacağının tahsili amacıyla gruba ait taşınmazlar satışa sunuldu.

Bu çerçevede İstanbul, Beşiktaş'ta bulunan Toprak Center olarak adlandırılan taşınmaz, açık artırma yolu ile satışa sunulacak. Kamu alacağının tamamı henüz tahsil edilemediğinden yine protokol teminatları arasında bulunan Toprak Center, İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Abbasağa mahallesi, 48 Pafta, 336 Ada, 14 ve 31 numaralı parsellerde kain taşınmazlar, toplam 103 milyon TL muhammen bedel üzerinden 14 Temmuz 2009 Salı günü ihaleye çıkarılacak. Gayrimenkulün ikinci satışı, 21 Temmuz 2009 Salı günü gerçekleştirilecek.

Gruba ait taşınmazların satışa çıkarılacağı daha önce kamuoyuna duyurulmuş ve bu kapsamda İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Paşabahçe mahallesindeki, Aydın İli, Kuşadası İlçesindeki ve Aslanlı Köşk olarak adlandırılan İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, İstinye mahallesindeki taşınmazlar, icraen ihale yoluyla satılmıştı.

internethaber


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı