Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Düğün yemeğinden 66 kişi zehirlendi PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Salı, 23 Haziran 2009
4776 kişi okudu
tavuklu_pilav.jpg

Yediler Mahallesi 511’inci Sokak’ta dün akşam düzenlenen düğünde ikram edilen tavuklu pilavdan yiyen davetliler, evlerine döndükten sonra gece rahatsızlandı. Yedikleri tavuklu pilavdan zehirlendikleri belirtilen 56 kişi Bozüyük Devlet Hastanesi’ne, düğünün ardından Eskişehir’deki evlerine döndükten sonra rahatsızlanan 10 kişi de Eskişehir Devlet Hastanesi ile Eskişehir Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı. Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu zehirlenen 66 kişi kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındı.

Bilecik Valisi Musa Çolak da Bozüyük Devlet Hastanesi’ne giderek tedavi altına alınanlara geçmiş olsun dileklerinden bulundu ve hastane yetkililerinden bilgi aldı. Vali Çolak, nöbetçi olmayan doktor ve sağlık görevlilerinin de hastaneye gelerek zehirlenenlerle ilgilenmeleri talimatı verdi.

Yedikleri tavuklu pilavdan zehirlenen 66 kişinin hastanelerde gerekli tedavilerinin yapıldıktan sonra taburcu edildikleri belirtildi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

hürriyet


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı