Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Polise araç takviyesi PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 1
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Cumartesi, 04 Temmuz 2009
4332 kişi okudu
polis_arac.jpg

Bilecik Emniyet Müdürlüğüne trafik hizmetlerinde ve Toplum Destekli Polis Büro Amirliğinde kullanılmak üzere tahsis edilen otomobil ve motosikletler hizmete girdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Bilecik İl Özel İdaresi tarafından alınan otomobil ve motosikletlerin hizmete girmesi münasebetiyle düzenrlenen törende konuşan Vali Musa Çolak, asayiş ve huzurun, modern toplumların olmazsa olmazı olduğunu ve bu görevin var olma gayelerinin başında geldiğini belirterek, "Güvenlik hizmetlerini emniyet ve jandarma teşkilatlarımız ifa etmektedir. Suçla mücadele sadece polis hizmetleri eksenli değil çok yönlü bir şekilde yürütülmelidir. Suçla mücadeleyi verimli kılmak, güvenlik hizmetlerine toplumun ve yerel yönetimlerin katılmasıyla mümkün olacağı açıktır.

Toplum destekli polis projesi (TDP) çok büyük önem taşımaktadır. Bu projede halkın desteği çok önemlidir. Polis ile halk el ele, gönül gönüle olmalıdır. Bilecik'in huzurlu bir il olmasında verdikleri desteklerden dolayı Bilecik halkına ve güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Emniyet Müdürü Şuayip Doğanç da, Bilecik genelinde 2008 yılında trafik kazalarında yüzde 41 oranında azalma olduğunu, tahsis edilen 4 motosikletle daha iyi hizmet vereceklerini söyledi.
 

internethaber


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı