Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Selahattin Doğan'ın M.H.P Bilecik İl Başkanlığı Kongresi İle İlgili Yaptığı Basın Açıklaması PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 2
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Cumartesi, 18 Temmuz 2009
4185 kişi okudu
selahattin_dogan.jpg

Basınımızın Mümtaz Temsilcileri;

19 temmuz 2009 tarihinde yapılacak olan Bilecik M.H.P il kongresinde,İl Başkanlığına adayım.

Değerli Basın Mensupları;

İl yönetimimiz tüm ilçelerden ve merkez ilçede oturan partimizi de temsil noktasında önemli görevler yapmış çok kıymetli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Bileciki bir bütün olarak görme vizyonumuz,bu yapılanmanın ne kadar doğru bir oluşum olduğunun ispatıdır.

Saygıdeğer Basın Mensupları;

Yönetim olarak vizyonumuz, amaçlarımız, hedeflerimiz ve ortak değerlerimiz şunlardır. Vizyonumuz; Önce insan anlayışını temel alan, İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın diyen ilkeler ışığında,demokratik,laik ve sosyal bir hukuk devleti anlayışına inanmış,ATATÜRK yolunda,çağdaş bir ülke için yürüyen M.H.P yi Bilecik halkımızla kucaklaşmasını sağlamaktır.

Amacımız;

M.H.Pyi Bilecikte birinci parti yapmaktır. Sn.Dr.Devlet BAHÇELİNİN liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisinin tek başına iktidara gelmesi için çalışmaktır.Genel Merkezimizle ve tüm teşkilatlarımızla,bağlılık ve bağlayıcılık noktasında,söylem ve eylem birliği içinde hareket etmektir.

Hedeflerimiz;
Partimizin üye sayısını 5.000 üyeye çıkarmaktır.Bunun için tüm ilçe,belde ve köylerimizde çalışmalar yapacağız.İlk yapılacak genel seçimlerde Bilecik genelinde 50.000 oy alınması için bütün gücümüzle çalışacağız.

Ortak Değerlerimiz;
İnsanı temel alan, Türk milletinin erdem kabul edilen değerlerini paylaşarak,yaşatarak, sevgi ,kardeşlik ve hoşgörü içinde milletimize hizmet etmektir.

Değerli Basın Mensupları;

Bütün Bilecikli hemşerilerimizi, M.H.P çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Ülkemiz bir alacakaranlık kuşağından geçmektedir. Aydınlığa çıkmak,muasır medeniyet zirvesini yakalamak için el birliği,dayanışma ruhu içinde ülkemize hizmet emek için herkesi M.H.P de siyaset yapmaya çağırıyorum.

Kıymetli Basın Mensupları;

19 Temmuz 2009 yapılacak kongremizin Bilecikimize, ve Ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan diliyoruz. Bütün gönüldaşlarımızı, partililerimizi sizin aracılığınız ile kongremize davet ediyorum. Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor teşekkürlerimi arz ediyorum.

Saygılarımla;

Selahattin DOĞAN
M.H.P Bilecik İl Başkan Adayı


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı