Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Ve Berberoğlu AKPARTİ de PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 6
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Salı, 23 Mart 2010
4814 kişi okudu
ahmet_berberoglu.jpg

Dün istafasını vererek uzun yıllar görev yaptığı MHP den ayrılan Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet BERBEROĞLU  AKPARTİ ye katıldı. Bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından parti rozeti törenle takılacak.

 MHP ile aralarında sorunların olduğu bilinen BERBEROĞLU nun bu geçişi pekte süpriz olmadı. En son Fahrettin POYRAZ ın BERBEROĞLU nu ziyaret ettiği ve görüşmenin çok sıcak geçmesi Bozüyük Belediyesinin MHP den AKPARTİ ye geçişinin sinyalini veriyordu. 

Umarız, bu geçiş son ekonomik kriz ile iyice hissedilen Bozüyük teki sorunların çözümü için önemli bir adım olur ve en kısa sürede gerek yatırımların artması gereksede İlçenin diğer sorunlarının çözümüne yardımcı olur.


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı