Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

BAŞKANIN ZAFER BAYRAMI MESAJI PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Çarşamba, 29 Ağustos 2007
3715 kişi okudu
Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet BERBEROĞLU'unun Zafer Bayramı Mesajı.

Sample ImageTürk Milletinin 1. Dünya Savaşının sona ermesiyle birlikte varlığını sürdürme mücadelesi içerisinde adım adım kazanılan büyük başarı ve zaferlerin en son ve birleştirici halkası olan 30 Ağustos Zaferi’nin bizler için pek çok önemli yönü bulunmaktadır. Bu büyük zaferin en önemli yanı hiç şüphesiz ki; Türk Milletinin azim ve iradesi, şartlar ne olursa olsun, devleti ve milletinin varlığı söz konusu olduğunda damarlarındaki asil kandan aldığı kudretle hareket ederek Misak-ı Millî sınırları içinde vatanın bir bütün olduğu ve parçalanamayacağını tüm dünyaya ispat etmesidir.
 

"Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. Bu satıh, bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça terk olunamaz."  M.Kemal ATATÜRK
 

Türk Milletinin 1. Dünya Savaşının sona ermesiyle birlikte varlığını sürdürme mücadelesi içerisinde adım adım kazanılan büyük başarı ve zaferlerin en son ve birleştirici halkası olan 30 Ağustos Zaferi’nin bizler için pek çok önemli yönü bulunmaktadır. Bu büyük zaferin en önemli yanı hiç şüphesiz ki; Türk Milletinin azim ve iradesi, şartlar ne olursa olsun, devleti ve milletinin varlığı söz konusu olduğunda damarlarındaki asil kandan aldığı kudretle hareket ederek Misak-ı Millî sınırları içinde vatanın bir bütün olduğu ve parçalanamayacağını tüm dünyaya ispat etmesidir.
 

Kutlu zaferin bu mutlu yıldönümünde, bir kez daha yüce milletimizi ve onun bağrından çıkmış kahraman ordumuzu kutluyor; Başta büyük zaferin büyük kumandanı Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün gazi ve şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.


 
Ahmet BERBEROĞLU

 

                  Bozüyük Belediye Başkanı

 


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Çarşamba, 29 Ağustos 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı