Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Fotoğraftaki ilginç aşk! PDF Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 0
Kötüİyi 
Yazar Administrator   
Cuma, 14 Eylül 2007
3807 kişi okudu

Çin’deki bir hayvan barınağında en sıra dışı görünen maymun ve güvercin çifti görenlerin hayrete düşürse de birbirlerinden hiç ayrılmıyorlar.

Sample ImageAnnesi tarafından terk edilen 12 haftalık maymun yavrusu, Goangdong Province’de bulunduğunda ölmek üzereydi.
Hayvan hastanesinde sağlığı normale döndükten sonra bile sürekli keyifsiz olduğu gözlenen maymun yavrusunun bu durumu beyaz bir güvercinle arkadaş olmasıyla son buldu.
Yavru maymun edindiği sıra dışı arkadaşıyla yeni bir hayata başladığı ve çiftin etle tırnak kadar yakın olduğu belirtiliyor.
Yılın ilk aylarında bu olaya benzer olarak bir domuz annesi taarfından beslenmeyen bir kaplan yavrusunu evlat edinmişti.

MİLLİYET İNTERNET

 


Perşembe, 06 Mart 2014 de son kez okundu
Son Güncelleme ( Cuma, 14 Eylül 2007 )
 
< Önceki   Sonraki >
düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı