Kopfbereich

Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation Direkt zum Kontakt

Inhalt

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretci Defterine Giris


hilal    14 Kasım 2008 19:08 | bozüyük
OylamaOylamaOylamaOylamaOylama
http://anadolurockhilal.tr.ggfb_hilal_fb@hotmail.com
bozüyükte yaşıyorum :D

Ayşe Kanmaz    12 Kasım 2008 12:01 |
Yok öyle değil. Birçok hemşerimiz farklı bölgelerde, şehirlerde görevleri nedeniyle ya da başka bir nedenle bulunuyorlar. Ben şu an Antalya'da yaşıyorum ve Ziraat Mühendisiyim. Ama biliyorum ki Bozüyüklü olup Antalya da yaşayan birçok kişi var. Yani herkes kolaylıkla birbirine ulaşabilsin diye düşündüm.. Ama dediğim gibi bu çalışmayı yapıyor olabilirsiniz daha yeni bölüm bölüm inceliyorum

Ayşe Kanmaz    12 Kasım 2008 11:47 |
Teşekkür ederim. Kim nerdedir bölümü oluşturmayı hiç düşündünüz mü? Ya da sayfada var ben mi bulamadım. Bu sayede kaybettiğimizi unuttuğumuzu sandığımız arkadaşlarımıza tekrar ulaşabiliriz:) diye düşündüm.
Admin Yorumu Admin Yorumu:
Kim nerdedir derken tam anlayamadım üyelerimizn nerden bağlandıklarını mı soruyorsunuz? Bide Forumumuzda tanışalım kısmı var orası belki yardımcı olur.

Ayşe Kanmaz    12 Kasım 2008 11:39 | Antalya
OylamaOylamaOylamaOylamaOylama
ayse05@hotmail.com
Merhabalar. Çok tesadüf oldu sayfayı görmem. Ben de Bozüyüklüyüm ama çok uzun yıllardır hasretim memleketime. En son 6 yıl önce yeğenlerimin sünnetine gelmiştim ve çok şaşırmıştım değişikliklere. Evliyim ve oğluma sürekli anlatıyorum ve o da çok merak ediyor inşallah bu yıl tüm ailemi ziyaret etmek için geleceğim. Antalyada yaşıyorum.
Admin Yorumu Admin Yorumu:
Bizde memleket hasreti çeken tüm hemşehilerimize bir nebze olsun buraları anlatmak gelişmelerden haberdar etmek ve hasretlerini dindirmek için daha uzun yıllar yayında kalmaya çalışacağız. Sitemize sık sık ziyaretinizi bekliyoruz.

asiye    27 Ekim 2008 16:24 | bursa
asiiss5@hotmail.com
ben fanatik Bözüyüklüyüm.Çok seviyorum ve uzakta olduğum için çok sık gelemiyorum.Lütfen Bozüyüklüler Bozüyükte yaşayanlar Bozüyük'ün kıymetini bilin.


106
Ziyaretci Defteri Kayitlari

EasyBook

düzenleme msakgun

Google | Bozüyük FM | METRİSTEPE| GümüşAltınTakı.com| Led Tabela Marketim

Uyarı! Sitemizde yer alan haberler diğer sitelerden siz ziyaretçilerimizin bu haberlere

daha kolay ulaşabilmesi için alınmaktadır. Başkaca bir art niyetimiz yoktur.

Led tabela, Folyo Baskı, Vinil Germe, Kutu Harf, Cam Kaplama, Pleksi Kesim, Lazer Kesim, P10 panel, P6 Panel, P7.62 Panel, Tam Renkli Led Ekran, Güzergah Tabelası, Sıcaklık Nem Tabelası, İş Kazasız Geçen Gün Tabelası, Geri Sayım Tabelası, Belediye Bilgilendirme Tabelası, Karayolları Bilgi Tabelası, One Way Vision, tabela, dijital baskı, grafik tasarım, led tabela, kaşe, davetiye, kartvizit, el ilanı, afiş, broşür,alüminyum - mermere yazı